RN73H2BTTD20R5B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD20R5B25
JLCPCB Part #
C2557094
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS