RN731JTTD2870B25
MFR.Part #
RN731JTTD2870B25
JLCPCB Part #
C3929809
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS