RN73H2BTTD1322F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1322F100
JLCPCB Part #
C2544358
Description
13.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS