RN73H2BTTD2083A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2083A25
JLCPCB Part #
C3943307
Description
208kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS