RMC1/8K1502FTP
MFR.Part #
RMC1/8K1502FTP
JLCPCB Part #
C6977782
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS