RN73H2BTTD2033A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2033A10
JLCPCB Part #
C4176665
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS