RN73H2ETTD2033A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2033A10
JLCPCB Part #
C4228343
Description
-55℃~+155℃ 203kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS