RN73H1JTTD1111F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1111F10
JLCPCB Part #
C4088793
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS