SR732ETTD6R19F
MFR.Part #
SR732ETTD6R19F
JLCPCB Part #
C2600596
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS