RN73H2BTTD2002C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2002C25
JLCPCB Part #
C4053350
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS