RN73H2BTTD2102C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2102C25
JLCPCB Part #
C2557742
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS