RN73H2BTTD1983B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1983B10
JLCPCB Part #
C2573422
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS