WK73R2JTTE2210F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2JTTE2210F
JLCPCB Part #
C4150619
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS