RN73H2BTTD1983F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1983F10
JLCPCB Part #
C2559420
Description
-55℃~+155℃ 198kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS