RN73H2BTTD18R7D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD18R7D100
JLCPCB Part #
C2542106
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS