RN73H2BTTD1911B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1911B25
JLCPCB Part #
C2557185
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS