RN73H1ETTP82R5B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP82R5B10
JLCPCB Part #
C2557608
Description
62.5mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS