RN73H1JTTD3242D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3242D10
JLCPCB Part #
C3966658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS