SG73P1EWTTP5231D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP5231D
JLCPCB Part #
C7077466
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS