RN73H2BTTD17R8D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD17R8D50
JLCPCB Part #
C2543169
Description
17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS