RU3216JR018CS
MFR.Part #
RU3216JR018CS
JLCPCB Part #
C17252669
Description
-55℃~+155℃ 18mΩ 500mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS