SG73S1JRTTD913G
MFR.Part #
SG73S1JRTTD913G
JLCPCB Part #
C7360474
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS