HV732BTTD2433F
MFR.Part #
HV732BTTD2433F
JLCPCB Part #
C4116307
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS