RN73H2ETTD8663F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8663F50
JLCPCB Part #
C4236264
Description
250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS