SG73S2ATTD8202D
MFR.Part #
SG73S2ATTD8202D
JLCPCB Part #
C4313509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS