SLR1TTE510J
MFR.Part #
SLR1TTE510J
JLCPCB Part #
C4052693
Description
-55℃~+180℃ 1W 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS