RN73R2ETTD8160B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8160B10
JLCPCB Part #
C3968204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 816Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS