TLRH3AWTTE15L0F
MFR.Part #
TLRH3AWTTE15L0F
JLCPCB Part #
C4144408
Description
-65℃~+170℃ 15mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS