SG73P2ATTD1650F
MFR.Part #
SG73P2ATTD1650F
JLCPCB Part #
C4294524
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS