SG73P1JRTTD102J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD102J
JLCPCB Part #
C7311066
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS