RN732BTTD6901F50
MFR.Part #
RN732BTTD6901F50
JLCPCB Part #
C3934188
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS