SR1206JR-7W6K2L
MFR.Part #
SR1206JR-7W6K2L
JLCPCB Part #
C3943985
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS