RN73H1JTTD1932D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1932D10
JLCPCB Part #
C4188577
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS