RN73H2BTTD1451B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1451B25
JLCPCB Part #
C4177759
Description
-55℃~+155℃ 1.45kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS