SG73P2ATTD180G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD180G
JLCPCB Part #
C4181026
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS