RN73H2ETTD3571A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3571A10
JLCPCB Part #
C4215152
Description
250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS