RN73H2BTTD1293A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1293A10
JLCPCB Part #
C4011296
Description
-55℃~+155℃ 129kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS