SG73S1ETTP2211F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2211F
JLCPCB Part #
C4294586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS