RN73R2ATTD9420F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD9420F100
JLCPCB Part #
C2505060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 942Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS