RK73H2BTTD2554F
MFR.Part #
RK73H2BTTD2554F
JLCPCB Part #
C830404
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS