RN73H2BTTD1270B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1270B25
JLCPCB Part #
C4165321
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS