SG73P1JRTTD9102F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD9102F
JLCPCB Part #
C7079047
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS