RN73H2ETTD5690D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5690D50
JLCPCB Part #
C4183914
Description
250mW 569Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS