RN73H2ETTD1101D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1101D25
JLCPCB Part #
C3916698
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS