RN73H2BTTD1210F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1210F100
JLCPCB Part #
C4120988
Description
121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS