HV73V2ATTD3304F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3304F
JLCPCB Part #
C4164303
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS