RN73H1ETTP2233B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP2233B50
JLCPCB Part #
C3981722
Description
-55℃~+155℃ 223kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS