RK73H1ETTP1471D
MFR.Part #
RK73H1ETTP1471D
JLCPCB Part #
C2576273
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS