RN73H2BTTD1111C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1111C10
JLCPCB Part #
C4244528
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS