RK73H2BRTTD9102D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9102D
JLCPCB Part #
C6270705
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS